Jako Prezenter Muzyczny zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej prowadzenia i nagłośnienia szerokiego zakresu imprez rozrywkowych, okolicznościowych, spotkań integracyjnych dla firm , osób prywatnych, placówek oświatowych i budżetowych.

Filarem mojej działalności jest osobowość i wypracowana przez lata marka Prezentera Muzycznego. Bogate doświadczenie, zaangażowanie, zaplecze techniczne i ciągłe kształcenie sprawiają, iż otrzymujecie Państwo produkt najwyższej jakości.

Korzystając z mojej oferty możecie mieć pewność, że osobiście jestem odpowiedzialny za cały muzyczny projekt, za każdy detal przygotowanej animacji od przedstawienia zarysu imprezy, spełnieniu oczekiwań zlecających daną usługę i finalnego wspólnego sukcesu.

To Państwo powierzacie mojej osobie Waszych najważniejszych gości, rodziny, przyjaciół czy partnerów biznesowych. Oprawiając muzycznie i słownie imprezy macie pewność, że całość jest prowadzona na wysokim poziomie, z klasą, z zachowaniem kulturalnego poczucia humoru, nowoczesności oraz nuty tradycji.

Do zobaczenia na roztańczonych parkietach, z życzeniami wielu przetańczonych nocy i dni.

 

Oferta specjalna

 

  • Oferta specjalna - Czterdzieści lat minęło

  • Prowadzenie, oprawa muzyczna i animacja tradycyjnego spotkania POLTERABEND

  • Oferta specjalna - Kaszubska Domówka

  • Osiemnaste urodziny dla Ciebie i Twojej Rodziny

 

Zapraszam i pozdrawiam

 

Robert Jakubek - Prezenter Muzyczny